20.07.2024

Safaalan Mahallesi’nde Sahur Programı Düzenlendi

8, Haziran 2018 Cuma
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ilçesine bağlı Safaalan Mahallesi’nde düzenlenen sahur programında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Sahur programına Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı İ. Feyzi Ünal, Safaalan Mahallesi Muhtarı Mehmet Özmen ve mahalle sakinleri katıldı.

“SAFAALAN TEKİRDAĞ’A ÖRNEK BİR MAHALLEMİZDİR”

Programda Safaalan Mahallesi sakinlerine hitaben bir konuşma gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Özellikle Safaalanlı kadınların sahur programına katılmaları beni son derece mutlu etmiştir. Bu anlamda sabahın bu saatinde bizlerle olan bütün Safaalan Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum. Safaalan Mahallesi, önem verdiğimiz, güzel bir mahallemiz. Görev sürem boyunca bu Safaalan Mahallesi’ne 28’inci gelişim oluyor. Bu yıl Ramazan ayında bir farklılık yaparak sahurlarda bir araya geliyoruz vatandaşlarımızla. İlçe belediyelerimiz birçok yerde iftar programı düzenliyor zaten. Biz de farklılık olsun diye sahurlar düzenliyoruz köyden mahalleye dönen yerlerde. Sahur programlarımıza en yüksek katılım Safaalan Mahallemizde oldu. Burası farkını ortaya koydu. Safaalan, birliği ve beraberliğiyle Tekirdağ’a örnek bir mahallemizdir. 4 yıldır kentimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Görev süremizin tamamlanmasına yaklaşık 1 yıl daha var. Görev süremizin sonunda sizlerin karşısına çıkacağım. Sizlere hesap vereceğim. Siz de ona göre ya tamam, ya da devam diyeceksiniz. Ben bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Hepinize sevgiler ve saygılar sunuyorum” dedi.  

Sahur programının ardından vatandaşlarla sohbet eden Başkan Albayrak, kendilerinin öneri ve taleplerini dinledi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak’a hizmet ve yatırımlar nedeni ile teşekkür etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir