03.12.2023

Malkaralılarla Buluştu!

8, Eylül 2022 Perşembe
Bu haber kez okundu


AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, beraberindeki partinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Malkara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Şahin, Davuteli, Dolu ve Bayramtepe mahallerini ziyaret eden Mestan Özcan, burada vatandaşlarla ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Bu ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan İl Başkanı; “Malkara’ya, Malkara’nın her mahallesine aşığız. Bugün Şahin, Davuteli, Dolu ve Bayramtepe mahallerimizi ziyaret ettik. Birbirinden kıymetli hemşehrilerimle buluşup hasret giderdik. Allah hepsinden razı olsun. Bizleri büyük bir muhabbet ve samimiyetle ağırladılar. Var olsunlar.” dedi.

Özcan ve beraberindekiler daha sonra Malkara İlçe Başkanlığına geçerek burada Malkara İlçe Teşkilatı İstişare ve Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdiler.

“YOLUMUZ AÇIK VE AYDIN OLSUN”

Başkanlığı Toplantıların ardından bir açıklama yapan İl Başkanı; “Malkara İlçe Başkanlığımızda gerçekleştirdiğimiz Üç Kademe Teşkilat Toplantımızın ve Sandık Esaslı Çalışma Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Malkaramızı hep birlikte daha güzel yarınlara hazırlıyoruz. Yolumuz açık ve aydın olsun.” ifadelerini kullandı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir