03.12.2023

“Kalbe Dokunmak İçin Bir Hediye Yeter” Dediler!

31, Mart 2022 Perşembe
Bu haber kez okundu


Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi öğrencileri, sevgi evlerinde kalan arkadaşlarıyla oyuncaklarını ve kitaplarını paylaştı.

Beden eğitimi öğretmeni ve antrenörü  Erim Ali Yılmaz‘ın “kalbe dokunmak için bir hediye yeter” sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında, Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi kick boks kursu öğrencileri kitap ve oyuncak topladılar.

Oyuncaklar  ve hediyeler,  Tekirdağ’daki sevgi evleri sitesi ve çocuk evlerinde koruma altında olan çocuklara hediye edilmek üzere Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezinde toplandı.

Kampanyaya öncü olan beden eğitimi öğretmeni ve antrenörü  Erim Ali Yılmaz, sevginin paylaştıkça çoğaldığını ve her çocuğun özel olduğunu kaydetti.

Oyuncak toplamanın dışında birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini aktaran Yılmaz,  sevgi evlerinde ki çocuklarla sinema, müzikli eğlence gibi faaliyetler yürüttüklerini belirtti.

Çocukların hayatlarına dokunmanın, sevgiyi paylaşmanın eşsiz bir şey olduğunu vurgulayan Yılmaz; Kalbe dokunmak için bir hediye yeter. Sloganıyla birçok kitap ve oyuncak toplandı. Çocukların paylaşma duygusunun gelişmesi, onlarla aynı imkanlarda olmayan arkadaşlarını mutlu etmeleri çok güzel bir deneyim. Bu çocuklar, hepimizin çocukları hepimizin geleceği.  Mücadelemiz,  sevgiyi hisseden,  paylaşmayı bilen, mutlu çocuklar, mutlu bir gelecek” sözlerini kaydetti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir