05.03.2024

İmalatı Tamamlandı!

5, Mayıs 2021 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Ergene Belediyesi, kendi imalathanesinde ürettiği yeni oturma banklarının imalatını tamamladı. Kısa süre içinde yeni üretilen oturma bankları Ergene ilçesinde bulunan park ve yeşil alanlara monte edilecek.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Belediyenin imalathanesinde geçtiğimiz haftalarda üretimine başlanılan yeni oturma banklarının imalatı tamamlandı. Kamu kaynaklarını idareli kullanarak bütçesini korumayı hedefleyen Ergene Belediyesi bu güzel çalışması ile vatandaşların takdirini kazanıyor.

Ergene Belediyesi kendi imalathanesinde belediye ekiplerince üretimi gerçekleştirilen çalışmaları ve dışa bağımlılıktan kurtulması ile birlikte ciddi manada tasarruf sağlıyor diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ve deneyimli ustalarımız tarafından geçtiğimiz haftalarda üretimine başladığımız yeni oturma banklarının imalatı tamamlandı. Belediye personelimiz gerçekten başarılı çalışmalar ortaya koydu. Pek çok alanda değerlendireceğimiz söz konusu oturma banklarımız Belediyemizi dışa bağımlılıktan kurtulmasının yanında, tasarruf sağlamamızda da vesile oluyor. Ekiplerimizce üretilen bu güzel oturma bankları ilçemizdeki çocuk oyun parkları olmak üzere diğer yeşil alanlarımıza da konulacaktır. Bu çalışmalarımız ile ilgili olarak vatandaşlarımızın bizi arayıp teşekkür etmesi bizleri fazlasıyla memnun ve mutlu ediyor. Sevgi Kenti Ergenemize hizmet noktasında hayata geçirdiğimiz böylesi çalışmaların halkımız tarafından sahiplenip korunması ise bizlerin temel arzusudur” dedi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir