18.06.2024

Gökhan Saygı Tam Gaz Devam

3, Mart 2024 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Gökhan Saygı Süleymanpaşa merkezi ve mahalleleri karış karış gezerek Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde yaptıkları icraatları ve yeni dönemde yapılacak projelerini anlatmaya devam ediyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkan yardımcılığı yaptığı son 5 yıllık dönemde, başarılı işlere ve projelere imza atan Gökhan Saygı, görev süresince Süleymanpaşalılar tarafından çok sevilen ve herkesin yardımına koşan biri olarak görevini devam ettirdiği dönemde, Alkaya Sahili projesini, Rumeli İskelesi projesini, Altınova Sahili ve Altınovada yeni açılışı gerçekleştirilen Millet Bahçesi projesini gerçekleştirdiklerinden dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.
Yine Görev süresi boyunca Süleymanpaşa Belediyesi olarak yeni inşa edilen Aşevi projesi ile ihtiyaç sahiplerine her gün günlük taze ve sıcak yemek ulaştırdıklarını dile getiren Gökhan Saygı, Günlük ortalama 1500 ihtiyaç sahibimiz aşevimizden faydalanıyor dedi.
Yapmış olduğu mahalle bazlı çalışmalarda Süleymanpaşada yaşayan vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören Başkan Adayı Gökhan Saygı önümüzdeki dönemde ilçe merkezi ve mahallelerde hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlatmaya devam ediyor.. Saygı , “Mahallelerimizde yapılması gereken hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Ayırmadan ayrışmadan birlik ve beraberliğimizi koruyarak yapacak çok projelerimiz var. İlçemizi ve mahallelerimizi daha nezih, daha refah bir hale getireceğiz. Tüm hemşerilerimize misafirperverlikleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim. İlçemiz için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Saygı’dan Tekirdağ Spora Cenk Serim Tesisleri Sözü,
Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak’ın Tekirdağ ziyareti sırasında Süleymanpaşa ve Çorluda yeni yapılacak olan 10.059 kişilik stadın müjdesini vermişti.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı, Gençlik ve Spor bakanının müjdesinin ardından yaptığı açıklamada “Tekirdağsporumuzun çekmiş olduğu 50 yıllık tesis sıkıntısına son vererek Tekirdağspor Tesislerini dönemimizde hayata geçirmiştik. Şimdi ise Süleymanpaşamıza hak ettiği büyüklükte 10.059 kişilik şehir stadımız hayırlı olsun. Sizlere bir müjdemiz daha var! İçerisinde birçok spor branşını bulunduran özel bir tesisimiz daha olacak, yapacağımız bu tesise yakın zamanda ani bir şekilde aramızdan ayrılan Tekirdağspor sevdalısı çok sevdiğim Cenk Serim ağabeyimizin adını vererek aziz hatırasını yaşatacağız.” İfadelerini kullanan Saygı, adaylık sürecinde de büyük projelere imza atmaya devam ediyor.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir