18.06.2024

Çiftlikönü’nde Volkan Nallar Coşkusu

27, Mart 2024 Çarşamba
Bu haber kez okundu


CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar seçim yaklaştıkça vitesi arttırıyor.

Önceki akşam Çınarlı mahallesinde büyük bir yürüyüş gerçekleştiren CHP örgütü, dün akşam Çiftlikönü mahallesinde tabiri caizse “şov yaptı “

CHP Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Nurten Yontar’ın da katıldığı mahalle toplantısı, SGK önünden başladı.

Yürüyüşe partililerle beraber Çiftlikönü sakinleri de katıldılar. Yürüyüşün yağan yağmura rağmen coşku ile Şadırvan meydanına kadar sürdüğü , balkon ve camlardan Volkan Nallar lehine tezahürat yapıldığı gözlendi.

Meydanda kurulan sahneden İlçe Başkanı Ali Engin , Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Nurten Yontar halka hitap ettiler.

Konuşmacılar coşkulu kalabalığı gördüklerini ve Volkan Nallar’ın Süleymanpaşa’nın Belediye Başkanı olacağına kesin gözüyle baktıklarını ifade ettiler.

Kalabalığın coşkulu tezahüratları ile söz alan Nallar, çiftlikönünde babaannesinin evinde büyüdüğünü belirterek konuşmasına başladı.Tüm meclis üyelerini sahneye çıkartıp, tanıtan Nallar, projelerine anlatarak şunları kaydetti:

BELEDİYE HİZMET BİNASI
Mahallemizin kalkınması için Belediye Hizmet Binamızın Eski Otogarın yerinde yapılması lazım. Ödüllü bir projemiz var ama Cüneyt Yüksel söz verdiği halde inşaata başlamadı. Bu bize nasip olacak İnşallah.

MAHALLE KREŞLERİ
Mahalle Kreşlerinin ilkini Altınova da biz açtık, diğer mahallelerimizde de açacağız. Şimdi söz veriyorlar , beş yıldır iktidardasınız niye yapmadınız?Onların sayısını da artıracağız.

KONTEYNER KENT
Şehrimiz deprem bölgesi , ilk işlerimizden biri acil durumlar için hazır olacak konteynır kenti kurmak olucak. Bu konteynır kent afet haricindede gençlik kampı , mor melekler kadın kampüsü ve evsizlere bakım merkezi olarak hizmet verecek. KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ HAMLESİNİ, BAKANLIK ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ile işbirliği içinde başlatacağız.

KENT LOKANTALARI
Emeklimizi , asgari ücretlimizi evden çıkamaz hale getirdiler. Biz Sosyal Belediyecilik yapacağız. Sosyal kart ve Kent Lokantaları açacağız. Vatandaşa hizmet edeceğiz.

SAHİL YOLU
Alkaya Sahil yolunu Yat limanına bağlayacağız. Üzerinde kafeler , yüzme alanları olacak. Beş yıl önce yaptığımız Gündal plajını kapattılar sonra üç kuruşa düzmece bir ihale ile yandaşlarına verdiler. Geri alacağız. Halkımız ucuza kaliteli hizmet alacak. “

TEKİRDAĞSPOR VE SPOR VADİSİ
Amatör spor klüplerimize ve Tekirdağspor’a sahip çıkacağız. Bize bir spor salonu kazandıramayanlara, Tekirdağsporu Süper Amatör lige düşürenlere inat, spora destek vereceğiz. Gençlerimiz spor yapacak, kötü alışkanlıkların tuzağına düşmeyecekler”

Sözleri büyük alkış aldı.

Volkan Nallar her geçen gün halk tarafından daha da fazla sahipleniliyor. Emin adımlarla Başkanlığa yürüyor.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir