23.09.2023

CHP’den Coşkulu İktidar Yürüyüşü

12, Mayıs 2023 Cuma
Bu haber kez okundu


CHP Tekirdağ örgütü, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile milletvekili adayı Nurten Yontar’ın katılımıyla iktidar yürüyüşü gerçekleştirdi.

Süleymanpaşa İlçesi Çınarlı mahallesindeki esnaf ziyaretlerinin ardından Tepe Değirmenler meydanından başlayarak Köprübaşı mevkiine kadar süren yürüyüş yoğun ilgi gördü.

Meşaleler, bayraklar eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılanan Faik Öztrak, Nurten Yontar ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşlarla selamlaşarak, sarayın değil, halkın iktidar olacağı mesajını verdi.

Mahalle sakinlerinin çoğunun ise evlerinin balkonlarından el sallayarak, araçlarından korna çalarak destek olduğu yürüyüş, iktidarın ayak sesleri olarak nitelendirildi.

Tekirdağ’ın sandık için hazır olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, “ Tekirdağ kararını verdi. İktidar yolunda açık ara öndeyiz. Tekirdağ, Türkiye artık bu yozlaşmış sistemi istemiyor. Adalet istiyor, refah istiyor. Baharı getirecek ekip istiyor”dedi

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir