18.06.2024

CHP Tekirdağ Milletvekili Aday Adayları Tanıtıldı

29, Mart 2023 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ örgütü,  28. Dönem Milletvekili Aday Adayları tanıtım toplantısı ile seçim startı verdi.

Tekirdağ İl Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP’li ilçe belediye başkanları, İl Başkanı Volkan Nallar, ilçe başkanları ve partililer yer aldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Volkan Nallar,  14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde CHP’den 34 milletvekili aday adayının başvuruda bulunduğunu kaydetti.

Milletvekili aday adaylarından 14’ünün kadın 20’sinin ise  erkek olduğunu aktaran Nallar, “Aday adaylarımızdan sadece 8 tanesi listeye girecek olsa bile, liste dışı kalanlarla adaymış gibi çalışmalarımıza katkı koyacağına inancımız tamdır. Biz ülkemize adaleti, demokrasiyi ve kaybolan değerlerimizi geri getirmek için, var gücümüzle çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan gönüllere girerek bu seçimi kazanacağımıza olan inancımız tamdır. Size söz yine baharlar gelecek, çocuklar gülecek, ülkemiz yeniden bir Kemal ile aydınlığa erecek  Geliyoruz geliyoruz geliyoruz… Kazanacağız kazanacağız kazanacağız…” sözlerini kaydetti.

Tanıtım toplantısının ardından İl Başkanı ve milletvekili aday adayları,  Süleymanpaşa ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir