09.12.2023

Başkan Yüksel esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

13, Şubat 2021 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Dumansız Sanayi Bölgesinde hizmete açılan Rodosto Marin isimli tekne imalathanesinin açılış törenine katıldı. Yüksel, ayrıca çarşı esnafına da bir dizi ziyarette bulunarak esnafın sorun, talep ve beklentileri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Tekirdağlı girişimci Mehmet Fatih Semercioğlu tarafından hayata geçirilen ve Aktel Şirketler Grubuna bağlı Rodosto Marin isimli tekne üretim imalathanesinin açılışına katılan Yüksel, imalat tesislerinde incelemelerde bulundu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının da 15 milyon TL’lik teşvikle desteklediği yatırım için Semercioğlu’na teşekkür eden Yüksel, Süleymanpaşa’nın gelişmesine katkıda bulunan her işletmenin önemli olduğunun altını çizdi. Tesislerle ilgili görevlilerden de bilgi alan Yüksel, yeni yatırımın Süleymanpaşa’ya hayırlı olmasını diledi.

ÇARŞI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Öte yandan, çarşı esnafına da ziyaretler gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, esnafın sorunlarını dinledi, talep ve beklentilerini not etti. Esnaf ziyaretlerine Yavuz Mahallesi’nden başlayan Yüksel, yolda karşılaştığı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte ziyaretlerini sürdürdü. Korona virüsü salgını sürecinde esnafın yaşadığı sıkıntılar ve çözüm önerileri ile ilgili esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan Yüksel, Albayrak ile birlikte esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir