26.05.2024

Başkan Vekili Özdemir, Vali Ceylan’ı karşılama törenine katıldı

16, Haziran 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Mustafa Özdemir, 2016 yılı Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ Valisi olarak atanan Mehmet Ceylan’ı karşılama törenine katıldı.

Bugün görevine başlayacak olan Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’ı Valilik binası önünde düzenlenen törenle karşılayanların arasında Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Mustafa Özdemir’in yanı sıra il protokol üyeleri, kurum amirleri ve valilik personeli vardı. Tören kıtasını selamlayan Vali Ceylan daha sonra kendini karşılamaya gelen protokol üyeleriyle tek tek tokalaştı.

Karşılama töreni sonrası makamına geçen Vali Ceylan, şeref defterini imzaladıktan sonra açıklama yaparak, "Türkiye’de önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir’den, yine Türkiye’nin en önemli şehirlerinden, hem sanayi hem de tarım açısından gerçekten önemli bir kenti olan Tekirdağ’a atanmış bulunuyorum. Bugün itibariyle de bu göreve başlıyoruz. İnşallah Allah utandırmaz, daha iyi görev yapabilme imkanı verir. Ben katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra Tekirdağ’a en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir