Başkan Kadir Albayrak Muratlı’da Yatırımları İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda ve önümüzdeki hafta açılışı gerçekleştirilecek olan Sosyo Kültürel Tesiste (Cemevi) incelemelerde bulundu.

İlk olarak yapım çalışmaları devam eden Muratlı Yarı Olimpik Havuzunda incelemelerde bulunan Başkan Kadir Albayrak, buradaki çalışmalarla hakkında teknik personelden bilgi aldı. Çalışmaların sorunsuz bir şekilde ilerlediğini ve fiziki gerçekleşmenin büyük oranda tamamlandığını ifade eden Başkan Albayrak, Muratlı ilçesinin kısa süre içerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna kavuşacağını ifade etti.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ardından önümüzdeki hafta açılışı gerçekleştirilecek olan Muratlı Sosyo Kültürel Tesiste incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, “Sosyal belediyeciliğin örneği olarak inşa ettiğimiz Muratlı Sosyo Kültürel Tesisimizi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Önümüzdeki hafta tesisimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir