13.06.2024

Başkan Albayrak Çorlu, Ergene ve Saray’da İncelemelerde Bulundu

6, Eylül 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Sabah erken saatlerinde mesaisine başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Danışmanlar Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan ile beraber Çorlu, Ergene ve Saray İlçelerinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Çorlu Kumyol Caddesinde devam eden altyapı çalışmalarını  ve yenilenen içme suyu hattını gezen Başkan Albayrak, daha sonra Şeyh Sinan Mahallesi Güney Caddesindeki altyapı çalışmaları ile Bülent Ecevit Bulvarı-Türkgücü bağlantı yolunda incelemelerde bulundu. Esentepe Mahallesi Eski Bağlar Caddesinde altyapısı ve asfalt yapımı tamamlanan caddeleri ve  Esentepe Mahallesi Çamlıbel Caddesinde devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.  Başkan Albayrak   Kemalettin Mahallesi Atilla Caddesinde TESKİ tarafından yapımı devam eden sel taşkını ve dere ıslah çalışmalarını da inceledi.

Ergene İlçesi Karamehmet Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında sohbet eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ulaş-Çayla yolunda yapımı tamamlanmakta olan sıcak asfalt çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Çalışan işçilere kolaylıklar dileyen  Albayrak,  Saray İlçesi  Çayla Mahallesinde vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Albayrak son olarak Saray İlçesinde  asfalt serimi tamamlanan Ayvacık Caddesinde ve asfalt çalışmaları devam eden diğer caddelerde incelemelerde bulundu. Yapılan altyapı ve yol çalışmaları ile ilgili memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkürler ettiler.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir