29.02.2024

Başkan Albayrak Çerkezköy’de Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

12, Ağustos 2016 Cuma
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy’deki basın mensupları ile bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

ÇERKEZKÖY BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy İlçe Hizmet Binasında gerçekleşen toplantıda Başkan Albayrak Çerkezköy’de sürdürülen çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki dönem projeler hakkında da bilgiler veren Başkan Albayrak, “Sabah erken saatlerde Çerkezköy’e gelerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledim. Hükümet caddesi üzerinde bulunan köprü hakkında da yetkililerden bilgi aldım.  Çerkezköy gelişen sanayisi ile nüfusu her sene artan, bu nedenle ihtiyaçları ötelenmemesi gereken bir ilçemiz. Gerek TESKİ gerek se Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak ihtiyaçlar dahilinde projeler hazırladık. Bu projelerin bir kısmı hayata geçti. Diğer projelere de en kısa zamanda başlanacak. Çerkezköy’ün bana göre en önemli konusu içme suyu meselesidir. İçme sularının yaklaşık yüzde 80-90’ı asbestli borulardan geçiyor. Bu konuda çalışmalarımızda hızlı bir şekilde yol alıyoruz. Görev süremizin sonuna kadar en büyük isteğimiz vatandaşlarımızın asbestli borulardan kurtulmasıdır.  Bunların yanı sıra Çerkezköy Veliköy arasında aydınlatma, Kültür Merkezi,  Kapalı Yüzme Havuzu, Ulaşım, Otopark, Bağlık Mahallesi üst geçit yapımı içinde çalışmalarımız artarak devam ediyor. Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’dan gelen talep üzerine kısa zaman içerisinde Kavakdere’de Taşkın Koruma projesi için çalışmalara başladık. Çerkezköy İlçemiz de diğer ilçelerimiz gibi her şeyin en iyisine layık” dedi.

30 MART 2019’A GELDİĞİMİZDE VERDİĞİMİZ TÜM SÖZLER YERİNE GELMİŞ OLACAK

Hayata geçen projelerin bir bölümünün 2017 yılında tamamlanacağını söyleyen Başkan Albayrak önümüzdeki dönem çalışmalar ile ilgili açıklamalar yaptıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Albayrak, “Her ilçe ihtiyacı olanı alacak. 30 Mart 2019’a geldiğimizde verdiğimiz tüm sözler yerine gelmiş olacak.” Başkan Albayrak basın toplantısı sonrası basın mensupları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir