26.05.2024

Araç Filomuz Güçleniyor

27, Aralık 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Toplu taşıma ve trafik alt yapı gereksinimlerini, halkın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, günümüz teknoloji imkanlarını kullanarak en yüksek düzeyde karşılamayı misyon olarak kabul etmiş olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Toplu Taşımacılık konusunda da Tekirdağ’ı uluslararası standartlara ulaştırmayı vizyon olarak kabul etmiştir.

Tekpark Ulaşım A.Ş. başarılı çalışmalarına devam ederek son olarak, 6 adet yeni aracı filosuna ekledi. 2 adet 31 kişilik 8 metre ve 4 adet 55 kişilik 12 metre otobüs, önümüzdeki hafta vatandaşların hizmetine sunulacak. Hizmete sunulan otobüsler Muratlı-Süleymanpaşa, Saray-Kapaklı-Çerkezköy ve Süleymanpaşa-Çorlu- Marmaraereğlisi seferleriyle toplu taşıma hizmeti verecek.

Bugün, Üç Kemaller Parkında gerçekleşen tanıtım törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekpark Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Otobüs sayılarının artmasıyla birlikte ulaşımdaki kalitenin de artacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ” Ulaşımda büyük bir atılım yapmak istiyoruz. Almış olduğumuz yeni otobüslerimizi ilçeler arası ulaşımda kullanacağız. Yeni hedefimiz vatandaşlarımıza rahat ve günün şartlarına uygun bir ulaşım hizmeti sağlamak.” dedi.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir