13.06.2024

Annem ve Ben fotoğraf yarışması birincisi belli oldu

12, Mayıs 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Anneler Günü’ne özel olarak T.C. Süleymanpaşa Belediyesi Facebook sayfası üzerinden düzenlenen “Annem ve Ben” fotoğraf yarışması sona ererken dereceye giren isimler belli oldu.

54 YARIŞMACI ARASINDAN BİRİNCİ OLDU

Toplan 54 yarışmacının fotoğraf göndererek katıldığı yarışmada sahte beğeniler yapanlar elenirken 782 beğeni alan Serpil İmrak yarışma sonunda birinci oldu.

25 -30 nisan tarihleri arasında başvuruların alındığı, 1-7 mayıs tarihleri arasında oylamaların yapıldığı ve 8 mayıs tarihinde sonuçların açıklandığı yarışma sonucu birinci olan Serpil İmrak, sonuçların açıklanmasının ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile bir araya geldi.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ BAŞKAN EŞKİNAT VERDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen buluşmada Serpil İmrak ve kızı yarışmaya başvuru sürecini Başkan Eşkinat ile paylaşırken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat birinciliklerinden dolayı İmrak ailesini tebrik ederek yarışmanın birincilik ödülü olarak belirlenen özel klasik bardak takımı seti, yarışmada birinciliği kazandıran fotoğrafın özel olarak hazırlanan Süleymanpaşa Belediyesi çerçevesi ve fotoğrafın diğer kahramanı Serpil İmrak’ın kızı için de hikaye kitaplarını teslim etti.

Yarışmaya katılıp birinci olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Serpil İmrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve destekleyen herkese teşekkür etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir