12.07.2024

Anneler Günü kahvaltılarına Gazioğlu Mahallesi ile devam edildi

12, Mayıs 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Anneler Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda Gazioğlu Mahallesi’nde yaşayan annelerle bir araya geldi.

KAHVALTIYA GAZİOĞLU ANNELERİNİN İLGİSİ BÜYÜKTÜ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Belediye Meclisi üyeleri Münür Karaevli ve Fethiye Filiz Çelik ile Gazioğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Korkmaz’ın da katıldığı kahvaltıya Gazioğlulu kadınların ilgisi büyük oldu.

EŞKİNAT: “SADECE BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN ANNELERİMİZİN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ”

Kahvaltı sonrasında tüm annelerin Anneler Gününü kutlayan Başkan Eşkinat; “Pazar günü anneler günüydü. Anneler gününü kutlamak için bu hafta içerisinde farklı mahallelerimizde bulunan annelerimizle sabah kahvaltısında bir araya geliyoruz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler Gününü kutluyorum. Annelerimiz bizler için çok kıymetli ve sadece bir gün değil, her gün annelerimizin kıymetini bilmeliyiz.” dedi.

TÜM ANNELERE ÇİÇEK VERİLDİ

Başkan Eşkinat, konuşmasının ardından Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı ve Süleymanpaşa Belediye Meclisi Üyeleri ile birlikte annelere sırasıyla çiçek takdim etti.

Kahvaltı ve çiçeklerden dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Gazioğlu Mahallesi sakinlerinin Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerine teşekkür etmesinin ardından Anneler Günü kutlaması sona erdi. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir