26.05.2024

Nallar, “Siyaseti Karıştırmadan, Dostluk İçerisinde İftar Yapıp, Vatandaşlarla Birlikte Olma Düşüncesindeyiz”

17, Mart 2024 Pazar
Bu haber kez okundu


CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarlarına katılarak, vatandaşlarla buluşuyor. Siyaseti karıştırmadan dostluk içerisinde iftar yapıp, vatandaşlarla birlikte olma düşüncesinde olduklarını dile getiren Nallar, Ramazan ayının dostluk,kardeşlik, birlik ve beraberlik demek olduğunu vurguladı.

Mahalle iftarlarını değerlendiren Nallar; “Bizde bu mübarek günlerde Milletvekillerimiz , Belediye Meclis adayları, İl ve İlçe Yöneticilerimizle birlikte ; vatandaşların vergileri veya hayırseverlerimizle kurulan bu sofralara katılıp , siyaset yapmadan bize ve tüm siyasilere yakışır şekilde dostluk içerisinde olalım ; centilmenlik ve dostluk atmosferinde ramazan yaşayalım vatandaşlarımızla birlikte olalım düşüncesi içerisindeyiz” dedi.

Mahalle iftarları geleneğinin Süleymanpaşa Belediyesinin kuruluşundan önce , 2009-2014 döneminde CHP’li Belediye başkanlığı tarafından önce çadır iftarları olarak başlatıldığına dikkat çeken Nallar; “ 2014- 2019 döneminde bu iftarları Sokak İftarlarına çevirdik , daha sonraki Belediye yönetimi de devam ettirdi. Şehrimize taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun. Her vatandaş gibi ben de bu iftarlara katılıyorum. Hemşehrilerimizle siyaseti karıştırmadan beraberce iftarımızı yapıyoruz . Ramazan ayının kentimize, ülkemize , vatandaşımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum . Bizlere bu sofraları kurmak nasip olursa yine aynı şekilde tüm siyasileri davet edeceğiz , Mübarek Ramazan ayına yakışan dostluk ve kardeşliği şehrimizde yaşatacağız “ sözlerini kaydetti.
CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar, seçimleri kazandığı takdirde şehrin genelinde insanları ötekileştirmeyen, her kesimden insanı kucaklayan bir anlayışın hakim olacağını vurguladı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir