13.07.2024

Vali Soytürk’ten Başarı Belgesi Aldılar

29, Kasım 2023 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında düzenlenen anma programını hazırlayan Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesi okul idarecileri ve öğretmenlerine Başarı Belgelerini okullarında takdim etti.
Düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Vali Soytürk; “İşinize özen göstermişsiniz. Bizim de arzuladığımız şey, kim işine özen gösteriyor, diğer meslektaşlarına göre daha iyi yapıyorsa onlara belge verelim. Yine Öğretmenler Günü’nde böyle bir uygulama yaptık. LGS sınavlarında öğrencilerine diğer öğrencilere göre daha iyi sonuçlar aldıran öğretmenlerimize “Başarı Belgesi” verdim. Emeklerinizi görüyoruz, bunu da belgelendirelim istiyoruz. Özverili çalışmalarınız sebebi ile sizleri tebrik ediyorum. ”dedi.
Ardından Vali Soytürk, 3 okul idarecisi ve 13 öğretmene “Başarı Belgesi” takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Lisesinde düzenlenen etkinliğe, Vali Soytürk’ün yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler ve İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan katıldı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir