26.05.2024

Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Şampiyon Tekirdağ

28, Haziran 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü atletleri, 18-19 Haziran tarihlerinde İstanbul Halkalı Atatürk Olimpiyat Stadı Atletizm Pisti’nde gerçekleşen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’na Tekirdağ İl Karması olarak katılırken 4×100 bayrak yarışında rakiplerinin hepsini geçerek Türkiye Şampiyonu oldu.

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN SPORCULARINI GERİDE BIRAKTILAR

Yaklaşık 850 sporcunun katıldığı ve iki gün süren şampiyonada Tekirdağ Kız Takımı Karması’nda İlke Çelebi, Begüm Yılmaz, Eymen Musaoğlu ve Melek Çoban yarışırken 52.08 derece ile yapan ekip kategorilerinde Türkiye’nin önde gelen kulüp sporcularını da geride bırakmanın gururunu yaşadılar.

TANER: “HER YARIŞMADA DAHA DA İYİ YERLERE GELİYORUZ”

Şampiyona ile ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner; “Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün sporcularının da yer aldığı Tekirdağ İl Karması’nın Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’ndan şampiyon olarak dönmeleri göğsümüzü kabarttı. Başta hocalarımız, ailelerimiz ve sporcularımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimiz spor alanında her geçen gün gelişiyor. Her yarışmada daha da iyi yerlere geliyoruz. Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve spor Kulübü olarak bu gelişimde bir katkımız olduysa ne mutlu bize.” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir