26.05.2024

Tüm-Bel-Sen İle Büyükşehir Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı

14, Ocak 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Yetkili Memur Sendikası olan Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda mutabakata varılarak toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, “Çalışanlarımızın mutluluğu için biz imkanlarımız çerçevesinde gerekli desteği her zamana veriyoruz. Sendikamız ile sağduyu, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde görüşmelerimizi tamamladık. Toplu sözleşme sürecinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum, sözleşmenin tüm memur arkadaşlarımıza, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol’da Başkan Albayrak ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti ve sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Toplu İş Sözleşmesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tüm-Bel-sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol ve Tüm-Bel-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı tarafından imzalandı.

Törende ayrıca TESKİ ve Trakyakent ile de toplu sözleşme imzalandı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir