26.05.2024

TEMEL ATMA TÖRENİ, HALI SAHA AÇILIŞLARI, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISI VE SÖYLEŞİ PROGRAMI 8 MART'TA

7, Mart 2016 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Kozyörük Mahallesi Kanalizasyon Şebeke İnşaatı Temel Atma Töreni, Kozyörük ile Balabancık Halı Saha Açılışları, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı ve Yazar Payan Çizioğlu söyleşi programı 8 Mart 2016 Salı günü yapılacak.

Kozyörük Kanalizasyon Şebeke İnşaatı Temel Atma ve Kozyörük Halı Saha Açılış Törenleri saat 10.00'da Kozyörük Mahallesi'nde, Balabancık Halı Sahasının ise saat 13.00'de Balabancık Mahallesi'nde açılışı gerçekleştirilecek.

Malkara Kültür Sarayında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi saat 14.00'de toplanıp Büyükşehir gündemini görüşecek ve Kadınlar Günü sebebiyle Yazar Payan Çizioğlu da saat 20.00'de söyleşi programında Malkaralılarla buluşacak.

Kozyörük Mahallesi Kanalizasyon Şebeke İnşaatı Temel Atma ve Kozyörük Halı Saha Açılış Törenleri için Malkara Belediyesi önünden saat 9.30'da Kozyörük Mahallesi'ne, Balabancık Halı Saha Açılış Töreni için ise saat 12.30'da Balabancık Mahallesi'ne araç kaldırılacaktır.

Başkan Ulaş Yurdakul; “8 Mart 2016 tarihinde açılışlarımız, temel atma törenimiz, söyleşi programımız ve Büyükşehirimizin Meclis Toplantısı var. Kozyörük ve Balabancık Mahallelerinde yapılacak olan halı saha açılışlarına, Kozyörük Mahallesi'ndeki Kanalizasyon temel atma törenine, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısına ve ayrıca Kadınlar Günü için Malkara'ya gelecek olan Yazar Payan Çizioğlu ile söyleşi programımıza tüm hemşerilerimi davet ediyorum.“ diyerek tüm Malkaralıları açılışlara, temel atma törenine, Büyükşehir Meclis Toplantısına ve söyleşi programına davet etti.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir