26.05.2024

Tekirdağ Profesyonel Güvercin Yetiştiricileri Derneği’nden Başkan Eşkinat’a teşekkür ziyareti

24, Kasım 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Profesyonel Güvercin Yetiştiricileri Derneği Başkanı Hasan Yıldız 2. Başkan Taner Akcan ile Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Süleymanpaşa Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa’da gerçekleştirilen yaklaşık 2 bin ziyaretçi, 36 ırktan 3 bin güvercinin katıldığı 4. Geleneksel Güvercin Festivali’ne katkılarından dolayı Başkan Eşkinat’a teşekkür eden Tekirdağ Profesyonel Güvercin Yetiştiricileri Derneği Başkanı Hasan Yıldız çiçek takdim etti.

Yılmaz; “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Geleneksel Güvercin Festivali’nde altyapı desteği ile bizim yanımızda olduğunuz için Tekirdağ Profesyonel Güvercin Yetiştiricileri Derneğimiz ve kendi adıma teşekkür ederim.” diye konuştu.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TEKİRDAĞ PROFESYONEL GÜVERCİN YETİŞTİRİCİLERİ DERNEĞİ’NİN YANINDA OLACAK

Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilçe sınırlarında yapılan etkinliklere her zaman destek olmaya çalıştığının altını çizen Başkan Eşkinat ziyaretten dolayı Yıldız ve Akcan’a teşekkür ederken önümüzdeki yıl yapılacak festivalde de Tekirdağ Profesyonel Güvercin Yetiştiricileri Derneği’nin yanında olacaklarını ifade etti. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir