15.08.2022

Süleymanpaşalı çocuklar Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ile güldüler

28, Mart 2016 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, Salim Dörtcan’ın uyarlaması ve yönetiminde Pinokyo Müzikal Çocuk Oyununu Süleymanpaşalı çocuklar ile buluşturdu.

YÜZLERCE SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ ÜYESİ PİNOKYOYU ÜCRETSİZ İZLEDİ

Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu 13.00, 15.00 ve 17.00’de saatlerinde üç seans halinde gösterime girerken yüzlerce Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyesi oyunu soluksuz izledi.

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri için ücretsiz olarak sergilenen hem hikayesi hem de verdiği dersler ile çocukların yüzünü güldüren müzikalin yanı sıra kulübe üye olmayan çocuklar için de üyelik standı açılırken minikler kartlarını alarak Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeliğinin mutluluğunu yaşadılar.

EŞKİNAT: “SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ ÜYESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENCE VE BİLGİ DOLU GÜNLER HİÇ BİTMEYECEK”

Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ve Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü hakkında açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Geçtiğimiz yıl kurulan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübümüz birinci yaşını kutlamaya hazırlanırken üyelerimize yönelik sürprizlere devam ediyoruz. Hepinizin bildiği gibi önümüzdeki ay geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz çocuk şenliğimiz var. Bu yıl ki şenlik çok daha dolu dolu geçecek. Sadece şenlik değil bir çok etkinlikle Süleymanpaşalı çocuklarımızla buluşacağız. Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyesi çocuklarımız için eğlence ve bilgilenme hiç bitmeyecek.” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir