26.05.2024

Süleymanpaşa’da yol harekatı devam ediyor

5, Ekim 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi havaların ısınması ile başlattığı yol çalışmalarına sonbahar aylarında da asfalt ve taş yol yapım olmak üzere iki kulvarda devam ediyor.

EKİPLER GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR

Özellikle 100. Yıl, Çınarlı ve Gündoğdu Mahallesi’nde yoğunlaştırılan çalışmalarda, altyapısı tamamlanan sokakların asfalt yol ve kilit taşı yol yapım işi Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gece gündüz demeden gerçekleştiriliyor.

32 BİN TON ASFALT YOLA DÖNÜŞÜYOR

Süleymanpaşa Belediyesinin 32.000 tonluk asfalt ve kilit taşı ikinci etap çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen yol yapımlarında 100. Yıl Mahallesinde Şehit Alper Tunga, Şeref, Lalelik, Şenkal, Barış, Funda, Buselik, Bankacılar, Şehit Tugay Mert, Özge, Laleli, Abide ve İnci sokaklarda geçtiğimiz hafta başlayan çalışmalar son aşamaya gelirken Gündoğdu Mahallesinde de 206 ve 277. sokaklarda çalışmalar tamamlandı.

ÇINARLI MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Öte yandan Çınarlı Mahallesinde başlatılan çalışmalar kapsamında Osman Kavrakoğlu Caddesi genişletilip kaldırımları tamamlanırken birkaç gün içerisinde de asfalt yol yapımının tamamlanacağı ifade edildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir