29.02.2024

Süleymanpaşa İlkokulu öğrencileri Başkan Eşkinat ile röportaj yaptı

17, Mart 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa İlkokulu 4-D Sınıfı öğrencileri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

Sınıf öğretmenleri Ezel Takar ile birlikte Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’na gelen Süleymanpaşa İlkokulu 4-D Sınıfı öğrencileri Zümre Erbil, Hazal Demiröz ve Efe Cemal Alkanat Süleymanpaşa İlkokulu’nun Eğitim Süreci adlı dergisi için Başkan Eşkinat ile röportaj gerçekleştirdi.

Tekirdağ’ın büyükşehir olması ve Tekirdağ Merkez ilçenin adının okullarının adı gibi Süleymanpaşa ile aynı olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren öğrenciler, röportajlarında Başkan Eşkinat’a hobilerini, belediye başkanı olmanın nasıl bir duygu olduğunu, belediyenin işleyişinin ve kontrolünün nasıl sağlandığını sordular.

Ayrıca Süleymanpaşa İlkokulu 4-D Sınıfı öğrencileri Zeynep Azra Tangit, İlkim Çolakoğlu, Ecrin Nur Öztürk’ün Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a yazdığı mektubu da ileten öğrencilere Başkan Eşkinat teşekkür ederken nazik ziyaretlerinden dolayı hikaye kitabı hediye etti.

ÖĞRENCİLERİN BAŞKANA YAZDIĞI MEKTUP

Sevgili Başkanım,

Size, sizi sevdiğimizi söyleyerek başlayalım. 4-D sınıfı olarak sizin çocuklara yapmış olduğunuz çalışmalarla gurur duyuyoruz. Örneğin; çocuk korosu, çocuk oyun parkları, çocuk tiyatroları vb. İyi ki Süleymanpaşa’nın belediye başkanı seçilmişsiniz.

Bu mektubu okuduysanız çok mutlu olduğumuzu bilin lütfen.

Sevgilerle… Süleymanpaşa İlkokulu 4-D Sınıfı öğrencileri Zeynep Azra Tangit, İlkim Çolakoğlu, Ecrin Nur Öztürk

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir