28.11.2022

“Süleymanpaşa Hatırası” konserleri İhsan Güvenç ile büyüledi

1, Nisan 2016 Cuma
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her ay düzenlenen Türk Sanat Müziği konserlerinde bu ay TRT Sanatçısı İhsan Güvenç konuk oldu.

Yılmaz İçöz Sahnesi’nde düzenlenen “Süleymanpaşa Hatırası” konserine Trakya Kent Konseyleri Birliği ve Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri ve sanatsever Süleymanpaşalılar katıldı.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU GECENİN BAŞLANGICINI YAPTI

Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun konseri ile başlayan gecede Şef Salih Demirci yönetimindeki koro, yaklaşık bir saat boyunca Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdi.

GECENİN YILDIZI İHSAN GÜVENÇ OLDU

Şef Salih Demirci yönetimindeki Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun ardından TRT sanatçısı İhsan Güvenç, 1,5 saat boyunca seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle Süleymanpaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

ŞARKILAR HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

Şarkıların hep bir ağızdan söylendiği gecenin sonunda Süleymanpaşa Belediye Meclisi Üyesi Edibe Akçakaya, İhsan Güvenç’e katkılarından dolayı çiçek takdim edip teşekkür ederken Süleymanpaşa Hatırası konseri alkışlar eşliğinde sona erdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir