13.06.2024

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine özel eğlence treni hizmete başladı

3, Ağustos 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine hizmet etmek üzere Süleymanpaşa Belediyesi tarafından alınan eğlence treni sahil dolgu alanda hizmete başladı.

SÜLEYMANPAŞA ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİNE ÜCRETSİZ BİR DÜNYA

3-13 yaş arası çocukların sosyal ve kültürel yönden gelişimine katkıda bulunmak, kent kültürü, kent yaşamı konularında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, bu konularda çocukların da fikir ve düşüncelerini ifade edebileceği bir çocuk platformu oluşturmak amaçlı kurulan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, Süleymanpaşalı çocukların sosyal, kültürel ve kişisel açıdan gelişiminin yanı sıra eğlenmeleri için de tamamen ücretsiz bir dünya sunmaya devam ediyor.

HER GÜN 19.00 – 22.00 SAATLERİ ARASINDA EĞLENCE TRENİ HİZMETİNİZDE

Her gün 19.00 ile 22.00 saatleri arasında Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine ücretsiz olarak hizmet veren eğlence treni sahil dolgu alanda dolaşarak çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

EĞLENCE TRENİNİN YANI SIRA ŞİŞME OYUN GRUPLARI VE ZIP ZIPTA ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Eğlence treninin yanı sıra Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine yönelik şişme oyun grupları ve zıpzıp da sahil dolgu sahada hizmete başlarken çocuklarına eğlenceli anlar yaşatmak isteyen tüm aileler için sahil dolgu alanında hizmetinizde.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir