13.06.2024

Süleymanpaşa Belediyesi’nin ücretsiz kursları başlıyor

7, Kasım 2016 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz kişisel gelişim kursları başlıyor.

ÇOCUKLARA, ENGELLİLERE VE YETİŞKİNLERE ÖZEL KURSLAR

Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde verilecek eğitimler öncesi üç ayrı kategoride belirlenen kurslarda çocuklar, engelliler ve yetişkinler için özel eğitimler düzenlenecek.

Yetişkinler için Ahşap Boyama, İşaret Dili 1. Kademe, İşaret Dili 2. Kademe, Halk Oyunları, Jel Mum Yapımı, Quiling (Kağıt Tekkare) Sanatı, Bilgisayar İşletmenliği, Mesleki ve Kişisel Gelişim, Deri ve Çanta Yapımı, Kültür ve Sanat, Fotoğrafçılık, Soğuk Seramik, Kurdele Nakışı, Punch Nakışı, Diksiyon, Resim, Drama ve Android; engelliler için Drama ve Boccia; çocuklar içinse Mental Aritmetik, İngilizce, Matematik ve Satranç kursları yeterli başvuru olması durumunda açılacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 7 KASIM PAZARTESİ

0850 450 59 59 – 1332 nolu telefondan detaylı bilgi alınabileceği belirtilen kurslara son başvurunun ise 7 Kasım Pazartesi günü olacağı açıklandı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından tamamen ücretsiz olarak geçekleştirilecek kurslara http://suleymanpasa.bel.tr/kurs_kayit linkinden ön kayıt yapılması gerektiğinin altı çizilirken ön kaydını yaptıran kişilerle telefon ile iletişime geçilerek kesin kaydın yapılması için izlenecek sürecin açıklanacağı belirtildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir