05.03.2024

Süleymanpaşa Belediyesi Demokrasi ve Şehitler Mitinginde görevinin başında

9, Ağustos 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet verdi.

TÜM TÜRKİYE’DE EŞ ZAMANLI YAPILDI

FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen askeri darbe sonrasında demokrasiye sahip çıkmak üzere başlatılan mitinglerin sonuncu tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilirken, Tekirdağ mitingi de Süleymanpaşa’da Tekirdağ Valiliği önünde yapıldı.

TÜM İL VE İLÇE PROTOKOLÜ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER İÇİN MİTİNGDE BİR ARAYA GELDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da katıldığı “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” ne Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Milletvekilleri Emre Köprülü, Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ ilçe belediye başkanları, siyasi parti il ve ilçe başkanları, il ve ilçe protokolü, Süleymanpaşalılar ve diğer ilçelerden gelen vatandaşlar katıldı.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ve Siyasi Parti İl Başkanlarının vatandaşlara seslendiği miting İstanbul Yenikapı’da Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen mitinge canlı bağlantı yapılarak devam etti.

MİTİNG ÖNCESİ ALAN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN YIKANIP TEMİZLENDİ

Miting öncesi Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü alanda yıkama ve temizlik çalışması yaparken alan hazır hale getirildi.

MOBİL TUVALET 8 KABİNİ İLE MİTİNG BOYUNCA HİZMET VERDİ

Mitingin hazırlıklarının başlamasıyla birlikte vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere devreye giren mobil tuvalet yaklaşık dört saat boyunca 8 kabini ile Süleymanpaşalılara hizmet verdi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ EKİPLERİNCE 10 BİN SİMİT 15 BİN SU DAĞITILDI

Temel ihtiyaçlar konusunda hassas davranan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, miting boyunca vatandaşlara ikramlarına devam ederken Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan stant ile de 10 bin adet simit ve 15 bin adet bardak suyu vatandaşlara dağıttı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir