13.06.2024

Sağlıkla ilgili bilgilendirme toplantıları KOAH ile devam ediyor

1, Aralık 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi, sağlıkla ilgili bilgilendirme toplantılarına KOAH ile devam ediyor. 2 Aralık Cuma günü saat 15.30’da Tekirdağ Eczacı Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ile ilgili bilgilendirme toplantısında, Namık Kemal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hekimlerinden Doç. Dr. Levent Cem Mutlu hastalıkla ilgili bilgi verecek.

Bilgilendirme toplantıları belirli aralıklarla Süleymanpaşa Belediyesi, Tekirdağ Tabip Odası, Tekirdağ Eczacı Odası, Tekirdağ Diş Hekimleri Odası ve Tekirdağ Bölge Veteriner Hekimler Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek.

EŞKİNAT: “TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, herkesi KOAH bilgilendirme toplantısına katılmaya davet ederek, “KOAH, dünyada en sık ölüme yol açan 4’üncü hastalık olarak biliniyor. Hastalığın türleri, ortaya çıkma nedenleri ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgilerin verileceği bu toplantıya tüm halkımızın katılımını diliyorum. Değerli halkımızın kendi sağlıkları ile ilgili doğru bilgilere ulaşmaları için etkinliklerimiz sürecek.” diye konuştu.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir