13.06.2024

Prenses Kurabiye Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri ile buluştu

15, Kasım 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, çocuk tiyatroları etkinliğine “Prenses Kurabiye” adlı oyun ile devam etti.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleşen tiyatro oyunlarında “Heidi” ve “Alaaddin’in Lambası” nın ardından üçüncü haftada çocuklar “Prenses Kurabiye” adlı oyun için salonu tıklım tıklım doldurdu.

2 seans şeklinde sergilenen ve yaklaşık bin Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyesinin izlediği oyunda, habersiz olarak başkasının olan şeylerin alınmaması, bulunduğunda haber verilmesi, yardımseverlik ve dostluk kavramlarına vurgu yapıldı.

Salim Dörtcan tarafından yönetilen oyunda Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeleri ile oyunun interaktif bir şekilde sürmesi çocukların yüzünü güldürürken, çocuklar salondan yeni dersler alıp mutlu bir şekilde ayrıldı.

BİR SONRAKİ TİYATRO “SİHİRLİ FASULYELER” OLACAK

2 Aralık Cuma günü “Sihirli Fasulyeler” adlı çocuk oyunu gösterimi ile devam edecek Süleymanpaşa Çocuk Kulübü etkinlikleri 11.00 ve 14.00 olmak üzere iki seansta Çocuk Kulübü üyelerinin beğenisine sunulacak.

Öte oyunlara giriş davetiye ile yapılırken “Sihirli Fasulyeler” adlı çocuk oyununu izlemek isteyen Çocuk Kulübü üyeleri davetiyelerini Süleymanpaşa Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden ücretsiz olarak temin edebilecek.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir