25.05.2024

“Komik Kurt ve Keçi Yavruları” Süleymanpaşalı çocuklar için sahnelendi

11, Mayıs 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, üyelerine yönelik mayıs ayı boyunca her pazar günü Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde düzenleyeceği müzikal çocuk oyunu gösterimlerinin ilkini “Komik Kurt ve Keçi Yavruları” adlı oyun ile gerçekleştirdi.

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri için ücretsiz olarak sahneye konan oyun öncesi “Anneler Günü” nü unutmayan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, çocukları ile oyunu izlemeye gelen annelere karanfil verdi.

Üç seans şeklinde çocuklarla buluşan “Komik Kurt ve Keçi Yavruları” müzikal çocuk oyununda ormanda anneleri ile birlikte yaşayan keçi yavruları ve kurt arasında geçen eğlenceli, macera ve keyif dolu bir öykü Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri için sahnelendi.

Oyun sonunda çocuklar tiyatro ekibini alkışa boğarken “Komik Kurt ve Keçi Yavruları” oyunu karakterleri ile fotoğraf çektirerek eğlenceli bir gün yaşadılar.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ MÜZİKAL ÇOCUK OYUNLARI

8 Mayıs Pazar günü “Komik Kurt ve Keçi Yavruları” adlı müzikal oyun ile başlayan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü Pazar etkinlikleri tüm çocuk kulübü üyelerine ücretsiz olarak şu şekilde devam edecek:

15 Mayıs “Alis Harikalar Diyarında” 13.00 – 15.00 – 17.00

22 Mayıs “Survivor Eğlence Kampı” 13.00 – 15.00 – 17.00

29 Mayıs “Küçük Balık Bambam”  13.00 – 15.00 – 17.00

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir