20.07.2024

Golden Horn Brass Konseri Büyük İlgi Gördü

10, Mart 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığının Kültür Sanat etkinlikleri devam ediyor.

Etkinlik programı çerçevesinde, ülkemizde on yılı aşkındır Oda Müziği Topluluğunun önde gelen temsilcilerinden olan “Golden Horn Brass Konseri” büyük ilgi gördü.

 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen Türkiye’nin ilk ve en uzun soluklu bakır nefesli beşlisinden oluşan grubun konserine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurka’nın yanı sıra Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Poyraz, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, bazı daire başkanları ve bürokratlar ile Tekirdağlı sanatseverler katıldı.

Birbirinden güzel yabancı ve Türk  ezgilerini seslendirerek katılanlara güzel dakikalar yaşatan grup üyeleri, izleyenlerden büyük alkış aldı.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Poyraz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştireceği birçok kültür ve sanat etkinliğiyle halkla buluşacaklarını söyledi.

Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurka da güzel performanstan ve bu güzel geceyi Tekirdağlılara yaşattıklarından  dolayı grup üyelerine teşekkür etti ve çiçek verdi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir