25.05.2024

Gıda Bankası (Sosyal Market) çalışmaları Türk Hava Kurumu ile paylaşıldı

28, Nisan 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından proje çalışması tamamlanan ve çok yakında hayata geçecek Gıda Bankası (Sosyal Market) ile ilgili konuları sivil toplum kuruluşları ile görüşmeye devam ediyor.

TÜRK KIZILAYI’NIN ARDINDAN İKİNCİ GÖRÜŞME TÜRK HAVA KURUMU İLE YAPILDI

Geçtiğimiz hafta Türk Kızılay’ı Tekirdağ Şubesi ile başlayan görüşmelere bu hafta Türk Hava Kurumu Tekirdağ Şubesi ile devam edilirken Başkan Eşkinat Türk Hava Kurumu Tekirdağ Şubesi yetkilileri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

EŞKİNAT; “VATANDAŞLARIMIZ İSTEDİKLERİ İHTİYAÇ MALZEMELERİNE GIDA BANKASI PROJEMİZLE EN UCUZ ŞEKİLDE ULAŞACAK”

Türk Hava Kurumu Tekirdağ Şube Başkanı Ahmet Sevil ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi’nin projeleri hakkında bilgileri paylaşırken Gıda Bankası (Sosyal Market) projesi ile ilgili yaptığı açıklamada; “Süleymanpaşa Belediyemizin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yaptığı bu projede, her ay İmece Kart’a yatırdığımız destek ile artık vatandaşlarımız istedikleri ihtiyaç malzemelerine Gıda Bankası projemizle en ucuz şekilde ulaşacak. İmece Kart’a yüklenen para ile Süleymanpaşa Belediyesi’nin Gıda Bankası (Sosyal Market) ‘ndan ihtiyaç duyulan temel gıda, temizlik ve tüketim malzemeleri alışverişi yapılıp arada aracı olmadan en uygun fiyatla ürünlerimiz ihtiyaç sahiplerine ulaşacak. Bu projede Kızılay ve Türk Hava Kurumu gibi halk yararına çalışan kurumlarla işbirliği yapıp daha geniş bir kapsamda çalışıp daha yararlı olabilmek için bugün bu görüşmeyi gerçekleştirmek istedik.” diye konuştu.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE HİZMETE GİRECEK

Yaklaşık bir buçuk saat süren görüşmede projenin tüm detayları görüşülürken Gıda Bankası’nın (Sosyal Market) önümüzdeki günlerde hizmete gireceği belirtildi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir