20.07.2024

Çorlu’da Anneler Günü Etkinlikleri Düzenlendi

15, Mayıs 2017 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Anneler günü dolayısıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi işbirliğiyle, Cumhuriyet Parkı’nda etkinlikler düzenlendi.

Cumhuriyet Parkı’nda bulunan etkinlik alanında kurulan platformda, sevilen ses sanatçısı Canan Şimşek ve orkestrası, pop, halk ve roman müziğinden renkli bir seçki sundu. Hem hareketli, hem slov olmak üzere pek çok şarkıyı, güçlü yorumuyla seslendiren Canan Şimşek’e, meydanı dolduran binlerce izleyici, alkışları ve danslarıyla eşlik etti.

Konser organizasyonunun yanı sıra Cumhuriyet Parkında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Anneler Günü için özel olarak hazırlanan saksılı çiçekler dağıtıldı. Ayrıca katılımcılara yiyecek ve içecek ikramları da yapıldı.

Anneler günü, Engelliler Haftasının aynı tarihlere denk gelmesinden dolayı Çorlu Sakatlar Derneği Özel Eğitim İlkokulu ve Çorlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından stantlar açıldı. Söz konusu stantlarda, engelli öğrenciler tarafından yapılan el işi ürünler sergilendi ve otizm farkındalığı konusunda bilgilendirme yapıldı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir