08.02.2022

Çerkezköy İlçesindeki Yatırımlar İncelendi

6, Ağustos 2017 Pazar
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), Çerkezköy Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi.

Çerkezköy ilçesindeki yatırımları inceleme programı kapsamında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı. Toplantı sonrasında Başkan Kadir Albayrak, Başkan Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, meclis üyeleri, kurum amirleri ve basın mensuplarıyla birlikte proje alanları ziyaret edilerek çalışmalar yerinde incelendi.

Veliköy Atıksu Artıma Tesisi-Kolektör Hattı, Veliköy Düğün Salonu, Kızılpınar Mahallesi yol yapım çalışmaları, Kızılpınar Mahallesi Kültür Evi, Çerkezköy Kültür Sanat ve Bilim Merkezi ve Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı. İncelemeler süresince basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Albayrak, çalışmalar ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Başkan Albayrak yaptığı açıklamada, “Çalışmalarımız hızlı ve sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Mesai gözetmeksizin Çerkezköy ve tüm Tekirdağ için çalışıyoruz. Altyapı çalışmalarımız büyük oranda bitti. Şimdi de üstyapı çalışmalarına ağırlık vermiş durumdayız. Hız kesmeden, tüm gayretimizle en kısa zamanda üstyapı çalışmalarını da bitirmeyi hedefliyoruz. Devam eden ve planlanan projelerimiz var. Tüm bu çalışmalar bittiğinde Tekirdağ, Türkiye’nin parlayan yıldızı olacaktır. Tekirdağ’ı özlenen, güzel günlerine geri döndüreceğiz” sözlerini söyledi.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir