19.06.2024

Büyükşehir Meclisinde Tüm Partiler Birlik Beraberlik Mesajı Verdi

20, Eylül 2016 Salı
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında Eylül  ayının ilk  oturumunu gerçekleştirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde yapılan toplantıya  Tekirdağ Milletvekilleri Emre Köprülü, Metin Akgün ile Akparti İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve CHP İl Başkanı Recep Ökten de konuk olarak katıldı. Gaziler Günü olması nedeniyle şehitler için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan meclis toplantısında konuşmacılar birlik beraberlik mesajı verdiler.

İlk konuşmayı yapan Akparti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün memleket meselesi olduğunda parti gözetmediklerini belirterek “Önemli olan yaşadığımız şehre güzel hizmetlerdir.” dedi. Konu Tekirdağ olduğu sürece muhalefet ve iktidar partilerinin el ele çalışacağını anlatan Akparti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, “Tekirdağ’ın sorunlarını birlikte çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Siyasetin yaşadığı şehre hizmet etme yarışı olduğunu hatırlatan CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten de büyük bir özveriyle hizmet etme arzusunda olduklarını dile getirdi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ise herkesin ortak paydasının Tekirdağ’a hizmet olduğunu dile getirerek kendilerini meclise davet eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti ve Belediye Meclis Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekillerini ve İl Başkanlarını mecliste ağırlamaktan duyduğu mutluluğu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da kendilerine teşekkür etti.

Toplantıda bazı evraklar gerekli komisyonlara havale edildi.  

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir