19.06.2024

Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür Gezileri Devam Ediyor

9, Haziran 2018 Cumartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla Edirne ve Bursa illerine ücretsiz olarak düzenlenen kültür gezileri devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Ramazan ayı münasebetiyle Edirne ve Bursa illerine düzenlenen kültür gezilerinde yaklaşık 1000 vatandaş, tarihi mekânları gezme fırsatı buldu. 31 Mayıs Perşembe günü başlayan kültür gezileri, 10 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.

Günübirlik olarak düzenlenen gezilere katılan vatandaşlar, Edirne Selimiye Camii ve Bursa Ulu Camii başta olmak üzere birçok tarihi yeri görme fırsatı buluyor. Süleymanpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı ve Şarköy ilçeleri ve bu ilçelere bağlı kırsal mahallelerden gezilere katılan vatandaşlar için tarihi mekânlarda iftar programları da düzenleniyor.

Sürekli vatandaşlarla iç içe olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, düzenlenen seferler öncesinde kültür gezilerine katılan vatandaşları uğurlayarak, “Hayırlı yolculuklar” dileklerini paylaşıyor.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir