19.06.2024

Bisikletçiler Bisikletlerini Zafere Sürdü

31, Ağustos 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


 Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen `’ Bisikletini al gel, Zafere Sürüyoruz `’ etkinliği yoğun ilgiyle gerçekleşti.

Sahil bisiklet yolu bilincini kazandırmak, gençlerimizi sporsal aktivitelere yöneltmek bu konuda hedef kitleye hitap etmek ve 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlamak amacıyla Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın destek verdiği Tekirdağ Bisiklet Kulübünün katılım gösterdiği `’ Zafere Sürüyoruz, Bisikletini Al Gel” etkinliğine 150 bisikletçi katıldı.

 Üç Kemaller Meydanı(Tuğlalı Park) ta başlayan “Zafere Sürüyoruz” etkinliğinde Tekirdağ Kent Konseyi Gençlik meclisini temsilen  konuşan Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi Cansın Rokovet “Öncelikle bizler Atatürk’ün evlatları olarak etkinliğimizi bu anlamlı günde yapmanın onurunu yaşıyoruz. Bisiklet geleceğin önemli bir parçasıdır ve olmak da zorundadır. Etkinliğimizde bizlerle birlikte emek harcayan Tekirdağ Kent Konseyi ailesine, bizleri yalnız bırakmayan Tebis’e, desteklerinden ötürü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Sizlerden bir ricamız olacak gençliğe sahip çıkın, bizlerin arkasında durun, bizlere destek verin. Unutulmamalıdır ki bizler sadece geleceğin liderleri değil bu gününde ortaklarıyız. Bizler Tekirdağ için, gelecek için varız. Sloganımızda dediğimiz gibi Tekirdağ’da umut gençliktir.” dedi.

Etkinliğe katılımlarıyla destek veren Tekirdağ Bisiklet Kulübü Başkanı Serkan Ciloğlu da yaptığı konuşmada bu etkinliğe destek olan başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ve katılan herkese teşekkür etti.

Etkinliği izleyen herkes bisikletçileri alkışlayarak destek verdi. Etkinlik sonunda katılımcılara tişört, şapka ve katılım belgesi hediye edildi.

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir