09.02.2022

Bir can daha yeni yuvasına kavuştu

13, Nisan 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nde misafir edilen kedi ve köpekler duyarlı Süleymanpaşalılar sayesinde sıcak bir yuva sahibi olmaya devam ediyor.

SAHİPLENİLMEK İÇİN SİZLERİ BEKLİYORLAR

Birkaç gün önce geçici bakım evine gelen yavru Ankara Kedisi cinsindeki kedicikte bugün yeni yuvasına kavuşurken onlarca kedi ve köpek de sahiplenilmek için sizleri bekliyor.

“İNSANLARIN BU KONUDA DAHA DUYARLI OLMASI GEREKİYOR”

Birçok türde kedi ve köpeğin geçici olarak misafir edildiği Süleymanpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nden kedi sahiplendiği için mutlu olduğunu dile getiren Nihan Yeliz Erdoğan; “Hayvan sahiplenmek çok güzel bir şey. Sokaktan bir can kurtarıyorsunuz. Son zamanlarda şehrimizde hayvanlara karşı çok duyarsızlık görüyorum. İnsanların bu konuda daha duyarlı olması gerekiyor. Hayvan arkadaştır. Onunla hayatı paylaşırsınız. Ben herkese tavsiye ediyorum. Hayvan bakan insan vicdanlı insandır ve vicdanı olan insandan zarar gelmez.” dedi.

 Süleymanpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nde onlarca can sevgi dolu sıcak yuvaları için sahiplenilmeyi bekliyor…

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir