20.07.2024

Baykallar Parkı ve Mutlukent Çay Bahçesi açıldı

9, Haziran 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Hürriyet Mahallesi Baykallar Mevkii’nde bulunan Mutlukent Çay Bahçesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Ramazan’ın ilk günü 3000 kişilik yemek dağıtılan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da iftar öncesi gelip ziyaret ettiği gecede; hep birlikte dualarla açılan oruçların ardından Mutlukent Çay Bahçesi’nin açılışı yapıldı.

Mutlukent Çay Bahçesi’nin açılışına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral, Berkay Çakır, Telat Akköse ile Süleymanpaşa Belediye Meclisi üyeleri, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Emin Dırak, siyasi parti temsilcileri ve Süleymanpaşalı vatandaşlar katıldı.

Hürriyet Mahallesi Reşat Nuri Güntekin Caddesi’nde yapılan mahalle iftarının sonrasında yapılan açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “ Öncelikle herkesin mübarek Ramazanını kutluyorum. Bugün birliğimizin, bütünlüğümüzün, dayanışmamızın en güzel simgesini Hürriyet Mahallesi’nde buraya şeref vererek, bu iftara katılarak gösterdiniz. Ben çok fazla konuşmak istemiyorum Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım da burada, şimdi parkımızın açılışını beraber yapacağız. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun, devletimizin birliği bütünlüğü daim olsun.” ifadelerini kullandı.

Açılış kurdelesini Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Emin Dırak ile birlikte kesen Başkan Eşkinat, Baykallar Parkı ve Mutlukent Çay Bahçesi’ni gezdikten sonra Hürriyet Mahallesi sakinleriyle birlikte çay içip sohbet etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir