Başkan Eşkinat Süleymanpaşa’yı tertemiz yapan temizlik personeli ile bayramlaştı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan temizlik görevlileri ile bayramlaştı.

BAŞKAN EŞKİNAT: “SİZLER SOKAKLARIMIZI TERTEMİZ YAPARKEN BİZLER DE ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİN EN İYİ ÖRNEĞİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Abayrak Temizlik Firması tesislerinde gerçekleşen bayramlaşmada Başkan Eşkinat temizlik görevlilerine yönelik bir konuşma yaparken; “Bu şehirde en önemli görevlerden birini sizler yapıyorsunuz. Gerçekten de başarıyla yapıyorsunuz. Sizler sokaklarımızı tertemiz yaparken bizler de şeffaf belediyeciliğin en iyi örneği olmaya çalışıyoruz. Kimse unutmasın; biz temizlik görevlisiyle, mühendisiyle, taşeronuyla memuruyla, başkanıyla odacısıyla, kocaman bir aileyiz.” dedi.

“BU BÜYÜK AİLEDE GÖREVİNİZİ LAYIKIYLA YAPTIĞINIZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

Temizlik görevlilerinin bayramlarını da kutlayan Başkan Eşkinat; “Gece gündüz demeden Süleymanpaşa’nın dört bir yanını tertemiz yapan siz değerli temizlik görevlisi arkadaşlarım. Bu büyük ailede görevinizi layıkıyla yaptığınız için sizlere teşekkür ederim. Aynı zamanda sizlerin ve ailelerinizin mübarek Kurban Bayramlarını da kutlarım.” dedi.

284 PERSONELE BAYRAM HEDİYESİ VERİLDİ

Bayramlaşmanın ardından 284 temizlik görevlisine bayram hediyesi olarak sürahi hediye eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa’yı tertemiz yapan temizlik görevlilerinin iyi bir bayram geçirmelerini diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir