26.05.2024

Başkan Eşkinat STK buluşmalarına Tekirdağ Erzurumlular Derneği ile devam etti

18, Mayıs 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, her hafta gerçekleştirdiği sivil toplum kuruluşları ile buluşmalarına bu hafta Tekirdağ Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu ile devam etti.

PROJELER DERNEK YÖNETİMİ İLE PAYLAŞILDI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, Tekirdağ Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şimşek Nişancı ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı kahvaltılı toplantıda Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar dernek üyeleri ile paylaşılırken Başkan Eşkinat projeleri de tek tek anlattı.

EŞKİNAT: “BİRLİKTE ATILACAK BİR ADIM SADECE BİR ADIM DEĞİL DEV BİR ADIM OLUR”

Dernek üyelerinin taleplerini de dinleyen Başkan Eşkinat, “Şehrimizde hemşeri derneği olarak onun üzerinde dernek var. Bizler ilk adımımızı atarken söylediğimiz ‘Birlikte yönetme’ sözünü sizlerle de sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu şehrin ilerlemesi için sadece belediyeler değil, tüm kurumlar birlikte çalışmalı. Hele ki organize olunabilirse birlikte atılacak bir adım sadece bir adım değil dev bir adım olur.” dedi.

STK BULUŞMALARI DEVAM EDECEK

Görüş alışverişi ile devam eden toplantıda Tekirdağ’daki Erzurumlular için Tekirdağ Erzurumlular Derneği’nin isteklerini de dinleyen Başkan Eşkinat, sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket etmekten dolayı mutlu olduğunu belirtirken buluşmaların devam edeceğini ifade etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir