25.05.2024

Başkan Eşkinat STK buluşmalarına Emekli Öğretmenler Derneği ile devam etti

22, Nisan 2016 Cuma
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, her hafta gerçekleşen mahalle buluşmalarının yanı sıra Tekirdağ Lokantacılar ve Pastacılar Odası ve Türk Kızılayı Tekirdağ Şubesi ile gerçekleştirdiği sivil toplum kuruluşları ile buluşmalara Emekli Öğretmenler Derneği Tekirdağ Şubesi ile devam etti.

Emekli Öğretmenler Derneği Tekirdağ Şubesi üyeleri ile bir araya gelen Eşkinat; Süleymanpaşa Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ve hedeflediği projeler hakkında bilgilendirmede bulunurken dernek üyelerini taleplerini dinledi.

EŞKİNAT; “HER ŞEYDEN ÖNCE YAŞADIĞIMIZ ŞEHİR”

Süleymanpaşa Belediyesi’nin katılımcı bir belediye olması için uğraş verdiklerini dile getiren Başkan Eşkinat; “Şehrimizin ileriye gidebilmesi için belediyeler, devlet kurumları, milletvekillerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımız hep birlikte çalışmak zorundayız. Bu şehre bir çivi fazladan çakılması için tüm siyasi algıları ortadan kaldırıp hep birlikte, her şeyden önce yaşadığımız şehir diyerek çalışmalıyız.” dedi.

“ŞEHRİMİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN DESTEKÇİMİZ OLMANIZI İSTİYORUZ”

Emekli Öğretmenler Derneği Tekirdağ Şubesi’nin görüşlerinin önemli olduğunu belirten Eşkinat; “Sizler bizlerin öğretmeni, yol göstericilerisiniz. Bu yaşınıza kadar binlerce öğrenci yetiştiren öğretmenlerimizi, mesleki olarak şuan kenara çekilmiş gibi gözükse de şehrimiz açısından yeni görevler bekliyor. Biz tüm sivil toplum kuruluşları ile yaptığımız ve yapacağımız toplantılarda olduğu gibi sizden de belediyemizin bir paydaşı, şehrimizi geliştirmek için bir yol gösterici ve destekçi olmanızı istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir