20.07.2024

Başkan Eşkinat mahalle sakinleriyle bir araya gelmeye devam ediyor

26, Haziran 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemekleri sonrasında Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat mahalle sakinleriyle biraya gelerek mahallelinin istek ve şikayetlerini dinlemeye devam ediyor.

En son Yağcı Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeği sonrası mahalle kahvesinde başta Yağcı Mahallesi Muhtarı olmak üzere birçok mahalle muhtarıyla birlikte mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek muhtarların ve mahalle sakinlerinin ilettiği talepleri dinleyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kendisine gelen talepleri değerlendirerek vatandaşın sıkıntısına çare bulmaya çalışıyor.

Süleymanpaşa gündemine dair konuların konuşulduğu toplantıda özellikle mahalle sakinleri tarafından Suriyeli mültecileri toplama kampıyla ilgili merak edilenleri yanıtlayan Başkan Eşkinat, daha sonra mahalleli tarafından gelen istekleri değerlendirdi.

İstekler arasında mahalleyi daha güzel bir alana dönüştürme amacıyla futbol sahası için zemin düzeltilmesini isteyen mahalle halkına gerekli çalışmaların yapılacağı hatta zemine çim serilmesi sözünü de veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, buna ek olarak mahalleye giriş yolunun da yapılacağını söyledi. Mahallelinin isteklerini ilgili birimlere ileterek yapılması talimatını veren Başkan Eşkinat bir süre daha sohbet ettikten sonra mahalleden ayrıldı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir