18.06.2024

Başkan Eşkinat İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerini ziyaret etti

24, Kasım 2016 Perşembe
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur’u makamlarında ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm Tekirdağ’da çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur’u makamlarında ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

EŞKİNAT: “TÜM İMKANLARIMIZLA EĞİTİME DESTEK VERMEYE HER ZAMAN HAZIRIZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da katılımıyla gerçekleşen ziyaretlerin ilki, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, Belediye Başkanları Eşkinat ve Albayrak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat da belediye olarak eğitime büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Tüm imkanlarımızla eğitime destek vermeye her zaman hazırız.” diye konuştu.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADILAR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ardından Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de ziyaret gerçekleştiren Eşkinat ve Albayrak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur’un şahsında ilçede görev yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mamur da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir