03.12.2023

Başkan Albayrak’ın Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

19, Eylül 2016 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yeni bir eğitim -öğretim yılına başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim ve öğretim süreci, ülkemizin aydınlık geleceği için de büyük önem taşımaktadır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak için değerli öğrenci, öğretmen ve ailelerimize önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Ülkemizin geleceği ve yarınları için çocuklarımıza nitelikli bir eğitim ve öğretim imkanı sunmalıyız. Ülke olarak ilerleme ve gelişme göstermemiz bu şekilde mümkün olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğimizin güvencesi tüm öğrencilerimizin, Başöğretmen Atatürk’ün; `Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.’ diye hitap ettiği değerli öğretmenlerimizin ve velilerimizin 2016-2017   Eğitim-Öğretim Yılını kutluyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim ve öğretim döneminin geçmesini diliyorum”

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir