13.06.2024

Başkan Albayrak Teski’de Yatırım Değerlendirme Toplantısına Katıldı

4, Şubat 2017 Cumartesi
Bu haber kez okundu


 TESKİ Genel Müdürlüğünün periyodik olarak düzenlediği yatırım değerlendirme toplantısının kış dönemi toplantısı yapıldı. Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcıları  Dr. İbrahim İçöz,  A. Soner Ergin, İ. Feyzi Ünal, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün Marmara ve Rıza Tekin, TESKİ’nin tüm daire başkanları ve tüm ilçe müdürleri katıldı. 

 TESKİ Süleymanpaşa Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıda TESKİ Genel Müdürlüğünün il genelinde sürdürdüğü altyapı yatırımları ve yapılan çalışmalar değerlendirildi ve vatandaşa ulaştırılan hizmetin en üst seviyede olması için yapılması gerekenler tartışıldı.

 Vatandaşların TESKİ’nin yaptığı çalışmalardan oldukça memnun olunduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve TESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Albayrak altyapı çalışmalarının kısa bir zaman içerisinde tamamlanacak olması ve üst yapının da yapılmasıyla birlikte daha güzel bir Tekirdağ’a kavuşulacağının müjdesini verdi.

 

 

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar:
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir