20.07.2024

Başkan Albayrak Saray Uluslararası Kültür Sanat ve Barış Festivalinin Açılışına Katıldı

21, Ağustos 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Saray  Belediye Başkanı Nazmi Çoban’ın ev sahipliğini yaptığı 16-22 Ağustos tarihlerinde kutlanacak olan  Saray 11. Geleneksel 4. Uluslararası  Kültür Sanat  ve Barış Festivalinin açılışına katıldı.

Saray Kaymakamı Alp Arslan’ın yanısıra Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, CHP İl Başkanı Recep Ökten, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün, bazı daire başkanları, protokolün diğer üyeleri ile vatandaşlar ve yerli yabancı konukların hazır bulunduğu festivalin açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Türkiye’nin en büyük gücünün ve güvencesinin Mustafa Kemal Atatürk ve onun idealleri olduğunu bir kez daha yineleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Saray’a bir çok hizmeti getiren Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a teşekkür etti ve ” Onun yetemediği yerde Büyükşehir olarak biz destek vereceğiz” dedi.

 Kortejden sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve diğer protokol üyeleri meşaleyi yakarak festivali başlattılar. 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir