13.06.2024

Başkan Albayrak Çorlu’da Basın Mensupları ve Meclis Üyelerini Bilgilendirdi

5, Ekim 2016 Çarşamba
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Çorlu’da  düzenlenen Basın Toplantısında Çorlu’lu Gazetecileri ve Çorlu Belediye Meclis Üyelerini Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgilendirdi.

Çorlu Belediyesi Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Teski Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün, Tekpark Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı, ilgili daire başkanları ile diğer bürokratların da hazır bulunduğu toplantıda katılımcılara sunum yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi ve Teski’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Başkan Albayrak Teskinin kurulduğu günden bu güne 36 bin su arızasını giderdiğini belirterek “30 Büyükşehir Belediyesi içinde altyapı yapan tek Büyükşehir Belediyesiyiz.  Her türlü sıkıntıya rağmen 9 ilçemizde altyapı çalışması başlattık, başlattığımız bu çalışmalarımızı da Temmuz 2017 itibarıyla bitireceğiz. Yıl sonuna kadar da tüm ilçelerimize Belediye Halk Otobüslerini hizmete başlatacağız.  Çorlu hakkettiği hizmetleri mutlaka alacak. Büyükşehir Belediyesinin bundan sonraki dönemleri daha da parlak olacak” dedi.

Teski’nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Teski Genel Müdürü Dr. Şafak Başa da Çorlu Kumyol Caddesi ve diğer yerlerde devam eden çalışmaların  Ekim ayı sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.

Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün Fen İşleri daire Başkanlığını Çorlu’da yaptığı ve yapacağı projelerle ilgili  bilgi verirken Tekpark Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı da Çorlu’da 105 otobüs ile hizmet vermeye devam ettiklerini hizmetin daha iyi olabilmesi için de çalışmaların büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü belirtti.

Toplantıdan sonra Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve diğer yetkililerle ile beraber Çorlu’da devam eden çalışmaları gezen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yetkililerden bilgi aldı.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir